Про ветеринарну клініку


Вас вітає одна з кращих ветеринарних клінік Вінниці - «Улюбленець». Двері нашої клініки завжди відкриті для Вас і Ваших домашніх улюбленців, які потребують допомоги ветеринарів. 

Ваші вихованці в надійних руках, якщо Ви звернулися за допомогою в «Улюбленець»! 

У нашій клініці прийом чотириногих пацієнтів ведуть досвідчені ветеринарні фахівці. Багаторічна ветеринарна практика наших лікарів, високий рівень їх кваліфікації не викликає сумнівів в їх професіоналізмі.

Якісне діагностичне обладнання допомагає ветлікарям ставити точний діагноз. В ветеринарній лікарні є необхідна апаратура, інструментарій, витратні матеріали та обладнана операційна кімната для планового лікування та надання екстреної допомоги.

Що б не трапилося з Вашим вихованцем, ми завжди зможемо надати йому своєчасну та якісну допомогу. 

Чому варто звернутися саме до нас?


Колектив ветлікарні з самого початку її діяльності керується принципами компетентності, професіоналізму, відповідальності, милосердя. 

Ми завжди прагнемо встановити чесні партнерські відносини з власниками тварин-пацієнтів, тому для нас важливі взаємна довіра, сумлінне взаємодія і взаємовідповідальність в справі відновлення здоров'я Ваших улюбленців. 

Для надання своєчасної та кваліфікованої допомоги наша ветклиника оснащена найсучаснішим обладнанням від провідних зарубіжних і вітчизняних виробників. Всі наші ресурси щодня працюють на повну потужність на благо здоров'я тварин. 

Ми готові забезпечити: 
  • лікування будь-яких захворювань і травм тварин; 
  • лікування пацієнтів з необхідністю оперативного втручання;
  • лікування терапевтичних патологій, онкологічних новоутворень, порушень з боку органів зору; 
  • рішення проблем зі здоров'ям домашніх тварин, якими не займаються інші лікувальні центри; 
  • лікування не тільки звичайних чотириногих вихованців - кішок і собак, але й інших тварин: птахів, гризунів, екзотичних тварин. 

Окрім надання допомоги, в ветеринарній клініці "Улюбленець" Ви можете отримати поради з догляду та утримання екзотичних тварин: шиншил, амфібій, змій і багатьох інших. 

Наші можливості та наміри 


Ми сміливо можемо стверджувати, що за рівнем оснащеності та кваліфікації співробітників ветеринарна клініка «Улюбленець» нічим не поступається іншим клінікам, більш того, значно випереджає багато з них. 

Ми постійно збільшуємо асортимент послуг, і допомога, яку ми можемо надати домашнім тваринам, стає все більш доступною. Ветлікарня «ДоброВетУлюбленець» пропонує широкий спектр послуг, при цьому одночасно ми приймаємо декілька тварин.

Ми виконуємо: 
  • повну діагностику організму, 
  • амбулаторне обслуговування, 
  • оперативні втручання з подальшим наглядом за твариною, 
  • лікування на виїзді в домашніх умовах, 
  • сприяємо в процесі реабілітації після лікування. 

Ми проводимо планові огляди і виконуємо діагностичні та лікувальні процедури і в домашніх умовах. Для цього Вам всього лише необхідно зателефонувати і замовити виклик лікаря додому у зручний для Вас час. 

Наша адреса: м.Вінниця. вул.Папаніна,3

Графік роботи: 9:00-21:00, без вихідних.

Телефони: (432)699-009, (093)825-25-16, (067)603-38-29.

Якщо Ви хочете знайти кращих ветеринарів і отримати допомогу для свого вихованця на найвищому рівні, Ваш вибір - ветклиника «Улюбленець».

Немає коментарів:

Дописати коментар